fbpx
Обрати сторінку

Герметизація шахти гвинта з’єднання імплантат-абатмент.

Невдало закриті шахти гвинтів з’єднання імплантат-абатмент можуть призвести до появи неприємного запаху або розвитку периімплантату в тканинах ясен.

З метою герметизації шахти гвинта було запропоновано використання різних матеріалів, таких як: ватні кульки, віск, політетрафторетилен (PTFE), гутаперча, силікон, вініл полісилоксан та їх поєднання.

Згідно даних наукових статей на цю тематику найгірший результат показало використання ватних кульок з метою геретизації шахти гвинта. Внизу показана ватна кулька після 4х років.

Найкращий результат щодо герметичності шахти гвинта з’єднання імплантат-абатмент демонструє використання гутаперчі. Після неї йдуть PTFE та вініл полісилоксан.

Однак деякі дослідження вказують на те, що немає різниці в герметичності шахти гвинта між гутаперчею, PTFE та вініл полісилоксаном.

Також існують дослідження, згідно яких використання PTFE не забезпечує герметизації і результати еквівалентні з дослідними групами без використання герметиків.

Необхідно пам’ятати, що рівень герметичності буде залежити від типу з’єднання імплантат-абатмент та конструктивних особливостей елементів.

Також всі дослідження вказують, що використання будь-якого герметику не забезпечує повної герметичності.

Щепанський Б.Ф.

Як не вестись на рекламу і вибрати систему імплантатів ?! Розбір некоректної реклами

Як не вестись на рекламу і вибрати систему імплантатів ?! Розбір некоректної реклами. Підбірка досліджень герметичності з'єднання: частина 1 частина 2 Яка поверхня імплантатів краща SLA чи RBM ? / Какая поверхность лучше SLA или RBM ?  Герметичність з'єднання...

Герметичність з’єднання імплантат-абатмент – МІФ чи ПРАВДА ?

Герметичність з'єднання імплантат-абатмент - МІФ чи ПРАВДА ? Підбірка досліджень герметичності з'єднання: частина 1 частина 2 Яка поверхня імплантатів краща SLA чи RBM ? / Какая поверхность лучше SLA или RBM ?  Щепанський Б.Ф....

Імплантологічний конгрес Dentalworld 2019

Імплантологічний конгрес Dentalworld 2019, 11-12.10.19, Будапешт, Угорщина. Привіт, 10-12.10.19 в Будапешті, Угорщина проходила міжнародна стоматологічна виставка Dentalworld, в рамках якої проходили конгреси різної направленості. Особиста я брав участь в...

Мукогінгівальна пластика. Загальні засади

Мукогінгівальна пластика. Загальні засади. Метою імплантації є функціональне і естетичне відновлення відсутнього елементу або елементів зубощелепної системи (зубів). У зубощелепній системі нас цікавлять кісткова тканина, слизова, сусідні зуби. Функції кісткової...

Герметизація шахти гвинта з’єднання імплантат-абатмент

Герметизація шахти гвинта з'єднання імплантат-абатмент. Невдало закриті шахти гвинтів з'єднання імплантат-абатмент можуть призвести до появи неприємного запаху або розвитку периімплантату в тканинах ясен. З метою герметизації шахти гвинта було запропоновано...
Зацікавили статті ?

Зацікавили статті ?

Долучайтеся до нашого поштового списку для отримання новин про останні дописи. Також реєстрація дозволить отримувати запрошення на всі наші вебінари ! Без спаму ! :)

Дякуємо !

Shares
Share This